אודות

העולם משתנה בקצב מסחרר, אנחנו לא מה שהיינו פעם, אני בוודאי לא מה שהייתי פעם וגם העסקים לא מה שהיו פעם...

כל גוף חי גדל במחזוריות, כמו גרף שעולה ויורד ועולה מחדש, כמו עונות השנה.

כך גם העסק שלך, כל עסק, ולא משנה אם הוא קטן בינוני או גדול. לפעמים העסק מדשדש, לפעמים הוא מפסיד, לפעמים מתמהמה לפגוש את המרחב הדיגיטלי. לפעמים הוא מתחיל לשעמם, לדמם. 

זה הזמן לעשות מעשה, זה הזמן להכניס את כל האנרגיה שאפשר לגייס, כדי להזניק את העסק שלך מחדש, כדי להחזיר את הצבע, כדי להרוויח וכדי להנות.

לזה אני קורא Re Start Up

אני מוצא שהשלב הזה במחזור החיים של עסק, הוא שלב מעניין ומאתגר. אני מרותק כשאני נכנס לעומק, לקרביים של עסקים שונים, אם זו הוצאת ספרים, בית דפוס ותיק ומוביל, או חברות היי-טק עם שווקים בחו”ל. אם זו רשת תכשיטים גדולה, מכללות למקצועות הדיגיטל או בית ספר ארצי לשחייה.

אם להיות כנה, הנבירה הזו, הנגיעה והבדיקה של כל פרט, שלב הלימוד, הוא תהליך מרגש. מרגשת אותי התחושה שאפשר לארגן את הדברים מחדש כדי שיהיו מותאמים יותר לעולם המשתנה, יעילים יותר, או מחודדים יותר, או משהו יותר. לראות איך עסק משנה כיוון והכל עובד בהגיון ובהרמוניה. כן, כמו גוף חי שצומח וגדל ונותן פרי.

שמח שאתם כאן. שמי סיון יעקב, מאחוריי למעלה מ- 3 עשורים של עשייה בתחום ההייטק, עשייה טכנולוגית, ניהולית ועסקית, קריירה צבאית ארוכה בתחום התוכנה באחת מיחידות המחשב של חיל האוויר, קריירה כשכיר בתפקידי ניהול בכירים, בחברות הייטק ציבוריות ובינלאומיות (חברות סאפיינס וסינטקמדיה), קריירה כעצמאי, השקעות ושותפות בחברות סטארט-אפ, בעלות על חברות בתחום הטכנולוגיה והייעוץ, ייעוץ ניהולי, עסקי, דיגיטלי ואסטרטגי לחברות ואירגונים. 

לאחרונה הצטרפתי כשותף פעיל לחברת מרקורי, העוסקת בפיתוח ידע, כלים ושירותים משולבים בטכנולוגיה מתקדמת, הנדרשים כדי להקים ולנהל עסק מצליח בתחום האיקומרס ועולם המכירות אונליין. 

בעבר המעברים והשינויים היו ארוכים, בטוחים, איטיים והתנהלו בקצב של כמעט דור שלם. היום, השינויים מתרחשים בקצב מאתגר של שנים בודדות.

החידושים והעולם הדיגיטלי, אשר מאפיינים את התנהלותנו ומי שאנחנו כיום, כמו פייסבוק, יוטיוב, ווטסאפ, Airbnb, WAZE, Gettaxi, Uber, פתרונות תשלום מתקדמים  ועוד מיליוני אפליקציות בכל תחומי החיים, כל אלו שינו וימשיכו לשנות לבלי הכר את האופן בו אנו מתנהלים ואת אופן ההתנהלות של העסקים כיום.

קצב השינוי הצפוי בעתיד מעמיד אתגרים ניהוליים, טכנולוגיים, דיגיטליים ואסטרטגיים לא קלים לבעלי העסקים, בעיקר בצורך להתאים את עצמם לעולם החדש בקצב המהיר והמתגבר, וזאת בנוסף לאתגרים בניהול השוטף של עסק מצליח.

במסגרת שירותי הייעוץ שסיפקתי לעסקים רבים בשנים האחרונות, והחוויה האישית בניהול עסקים משלי, נחשפתי לקשיים והאתגרים הרבים עימם בעלי העסקים מתמודדים כדי לשרוד, לשמר את הקיים, להתאימו לעידן הדיגיטלי ולהמשיך להצמיח את העסק.

החזון של Re-Start-Up

להוביל עסקים לצמיחה מחודשת ומואצת באמצעות כלים ניהוליים וטכנולוגיים מתקדמים, ובדגש על פיתוח אסטרטגייה לצמיחה מבטיחה ויישומה הלכה למעשה. 

אני מאמין שכל בעל עסק חייב להזניק את העסק שלו מחדש – ReStartUp – אחת לפרק זמן.

אם אתה מרגיש שהעסק שלך זקוק ל-  Re Start Up?

אם אתה צריך מישהו שיתן לך ארגז כלים מאורגן, או ליווי לאורך זמן, אשמח להיפגש איתך.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום והתחייבות התקשר ל - 052-839-9709
או הזן פרטים ואחזור אליך